Skip Navigation Links
دانشكده‏‏ و پژوهشگاه‏ ها » دانشكده‏ ها و گروه‏ هاي آموزشي » دانشكده فني ‏و مهندسي‏ » گروه كامپيوتر » درباره گروه

درباره گروه

گروه كامپيوتر دانشگاه علم و فرهنگ از سال 1372 با پذيرش دانشجو در مقطع كارداني كامپيوتر- نرم افزار فعاليت خود را آغاز كرد و در سال 1373 اولين پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي نرم افزار شروع شد.

اكنون بعد از گذشت از دو دهه، گروه كامپيوتر در سه مقطع كارشناسي نرم افزار، كارشناسي ناپيوسته نرم افزار(مهندسي تكنولوژي نرم افزار) و كارشناسي ارشد نرم افزار مشغول فعاليت است.

علاوه بر كادر هيئت علمي تمام وقت در گروه كامپيوتر، مجموعه اي از اساتيد در مجموعه جهاد دانشگاهي و تعدادي از اساتيد مجرب به صورت مدعو مشغول تدريس در گروه مي باشند. بهبود كيفيت دروس ارائه شده و نهايتا خروجي هاي گروه، افزايش نرخ قبولي كارشناسي ارشد و تربيت دانشجو منطبق بر نياز بازار كار از اهداف اصلي گروه كامپيوتر بوده و همواره در اين مسير قدم برداشته شده است.

از برنامه هاي آتي گروه كامپيوتر، گسترش تحصيلات تكميلي در مقطع دكتراي       نرم افزار و همينطور كارشناسي ارشد در زير گروه هاي فناوري اطلاعات است. همچنين چندين برنامه پژوهشي كلان به منظور ارتقاء سطح پژوهشي در دست اقدام است تا بتواند جايگاه گروه كامپيوتر دانشگاه علم و فرهنگ را در كشور بهبود دهد. 

©تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علم و فرهنگ می باشد.
«تمامی فعالیتهای این دانشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد
و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»